Rekreacja i sport:

Miejscowość:
Typ obiektu:
Wyciągi i Koleje
Baseny
Wypożyczalnie
Nauka Jazdy i Pływania
Usługi Turystyczne
Konie i Kuligi
Zdrowie i Uroda
Obiekty Kultury i Zabytki
Obiekty Sakralne
Kluby Sportowe
Inne
Inne:
tylko z lokalizacją na mapie
70 Tour de Pologne

Chcę dodać obiekt Chcę dodać informację do serwisu Panoramy Bukowiny Tatrzańskiej i okolic
Panoramy Bukowiny Tatrzańskiej
letnia zimowa

Górski Ośrodek Jeździecki - Konie i Kuligi

Górski Ośrodek Jeździecki
Adres: ul. Słoneczna 17, Bukowina Tatrzańska
telefon: 604 37 22 77 / 18 20 77 290
www: www.kwaterybukowina.pl
email: pietrzykanna17@gmail.com

SZCZEGÓŁOWY OPIS

Górski Ośrodek Jeździecki jest położony w dobrze znanej turystom, malowniczej Bukowinie Tatrzańskiej, leżącej u stóp Tatr. Naszym wielkim atutem jest przepiękna lokalizacja, zaraz przy granicy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Tereny są, więc zachwycające i raz ujrzane pozostają w pamięci przez długi czas.

Ośrodek otoczony jest zielenią i położony obok lasu, co daje spokój, ciszę i możliwość obcowania z przyrodą.

Prowadzimy naukę jazdy konnej dla początkujących, jak też zaawansowanych miłośników koni.

Dla początkujących zajęcia odbywają się na ujeżdżalni, z takich nauk korzystają również jeźdźcy pragnący doskonalić swoje umiejętności. Osoby zapoznane już z tą dyscypliną sportu zachęcamy do wybrania się na wycieczkę konną.

Dumą Górskiego Ośrodka Jeździeckiego jest pokaźne stadko, liczące aktualnie 11 koni oraz barwne tereny Podhala, które jeszcze piękniej prezentują się z końskiego grzbietu!

Rajdy, jako jedna z organizowanych przez nas atrakcji jest ciekawą formą zwiedzania okolic Podhala i kontaktu z przyrodą. Podziwianie panoramy Tatr czy Gorców z niecodziennej perspektywy dostarcza naprawdę wiele przyjemności.

Mimo, że nie posiadamy kucyków to nasze konie są spokojne i cierpliwe, idealnie przygotowane do pracy z dziećmi lub początkującymi jeźdźcami.

Od 2001r. organizujemy obozy jeździeckie dla młodzieży i dorosłych, co daje wspaniałą możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz zawarcia nowych znajomości z ludźmi o takich samych zainteresowaniach.

Przez cały rok prowadzimy szkółkę jeździecką dla lokalnej młodzieży. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych.

Zapraszamy serdecznie na wypoczynek w Górskim Ośrodku Jeździeckim osoby prywatne, jak również grupy zorganizowane.

GALERIA ZDJĘĆ

Górski Ośrodek Jeździecki Górski Ośrodek Jeździecki Górski Ośrodek Jeździecki Górski Ośrodek Jeździecki Górski Ośrodek Jeździecki Górski Ośrodek Jeździecki Górski Ośrodek Jeździecki Górski Ośrodek Jeździecki Górski Ośrodek Jeździecki Górski Ośrodek Jeździecki Górski Ośrodek Jeździecki Górski Ośrodek Jeździecki

LOKALIZACJA

Wypożyczalnie “Waluś” - Wypożyczalnie

Wypożyczalnie “Waluś”
Adres: ul. Środkowa, Białka Tatrzańska
telefon: 18 26 40 577 (Bania), 18 26 54 466 (Kotelnica)

SZCZEGÓŁOWY OPIS

[1]          

          Tuż obok wyciągów narciarskich na Bani i przy dolnej stacji kolei linowej Kotelnica znajdują się nowoczesne wypożyczalnie sprzętu sportowego WALUŚ. Można tam zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt narciarski, snowboardowy, wypożyczyć sanki i inne akcesoria niezbędne do jazdy. Oprócz samej wypożyczalni, działa również serwis. Każdy klient może zatem uzyskać informacje na temat sprzętu narciarskiego, jego doboru, jakości, a także skorzystać z usług serwisu narciarskiego, który wykonuje: montaż wiązań, regenerację ślizgów, smarowanie nart oraz wszelkie drobne naprawy.

          LATEM WYPOŻYCZAMY ROWERY I GOKARTY!

         Wypożyczalnie WALUŚ są wyposażone w maszyny najwyższej klasy, więc nikt nie powinien martwić się o to, że wypożyczony sprzęt będzie w złym stanie. Ponadto, możliwość wypożyczenia nart czy snowboardu na miejscu pozwala na uniknięcie kłopotliwego transportu tego sprzętu z domu do ośrodka!

 

KAMERA STATYCZNA przy Wypożyczalni "WALUŚ"

GALERIA ZDJĘĆ

Wypożyczalnie “Waluś” Wypożyczalnie “Waluś” Wypożyczalnie “Waluś” Wypożyczalnie “Waluś” Wypożyczalnie “Waluś”

Wyciąg Narciarski “Zwyrtlik” - Wyciągi i Koleje

Wyciąg Narciarski “Zwyrtlik”
Adres: ul. Wierch Olczański, Bukowina Tatrzańska
telefon: (18) 20 00 844
www: www.olczan-ski.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS

[KAMERA ONLINE]Wyciąg jest oświetlony, naśnieżany najnowszej generacji armatkami śnieżnymi, trasa codziennie ratrakowana, posiada parking na ok. 30 samochodów oraz 4 autokarów.

W pobliżu wyciągu znajduje się mała gastronomia w której można się posilić lub wypić grzane piwo.

Wyciąg posiada własną wypożyczalnie i serwis narciarski a także szkółkę narciarsko-snowboadrdową.

Kamera na wyciągu "ZWYRTLIK"

ZOBACZ ŻYWY OBRAZ Z TEJ I INNYCH KAMER W NASZEJ GALERII KAMER!

GALERIA ZDJĘĆ

Wyciąg Narciarski “Zwyrtlik”

LOKALIZACJA

Szkoła Narciarska i Snowboardowa “HODOROWICZ-SPORT” - Usługi Turystyczne

Szkoła Narciarska i Snowboardowa “HODOROWICZ-SPORT”
Adres: Olczański Wierch,, Bukowina Tatrzańska
telefon: 604649723
www: www.hodorowicz-sport.pl
email: biuro@hodorowicz-sport.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS

Firma HODOROWICZ - SPORT zajmuje się działalnością sportową i rekreacyjną prowadzi szkolenia w zakresie jazdy na snowboardzie oraz nartach na każdym poziomie zaawansowania. Posiada patronat PZS co uprawnia ją do prowadzenia kursów na klasy sprawności, które są niezbędne do uzyskania stopnia instruktora, organizuje zawody narciarskie i snowboardowe dla szkół, koloni oraz obozów.

SZKOLENIA

 • indywidualne
 • grupowe
 • kursy instruktorskie
 • klasy sprawności technicznej
 • doskonalenie trechnik jazdy
 • kursy freestyle

GALERIA ZDJĘĆ

Szkoła Narciarska i Snowboardowa “HODOROWICZ-SPORT” Szkoła Narciarska i Snowboardowa “HODOROWICZ-SPORT” Szkoła Narciarska i Snowboardowa “HODOROWICZ-SPORT” Szkoła Narciarska i Snowboardowa “HODOROWICZ-SPORT” Szkoła Narciarska i Snowboardowa “HODOROWICZ-SPORT” Szkoła Narciarska i Snowboardowa “HODOROWICZ-SPORT” Szkoła Narciarska i Snowboardowa “HODOROWICZ-SPORT”

Stroje kąpielowe - Bukowina Tatrzańska - Bazarek - Baseny

Stroje kąpielowe - Bukowina Tatrzańska - Bazarek
Adres: Sportowa ob. nr 10, Bukowina Tatrzańska
telefon: 608 734 159
email: joannars@op.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS

Stroje kąpielowe: SELF, MEWA, MERIELL i wiele innych. Sprzedaż nowych kostiumów kapielowych oraz innych akcesoriów basenowych tj. klapki, okulary, ręczniki, zabawki pompowane itp. Powołując się na tę stronę 5% rabatu, a przy zakupach powyżej 100 zł -  10 %. Zapraszamy

LOKALIZACJA

Centrum Narciarstwa i Sportu “rhSPORT” - Wypożyczalnie

Centrum Narciarstwa i Sportu “rhSPORT”
Adres: ul. Długa 54, Bukowina Tatrzańska
telefon: 502 564 102
www: www.rhsport.pl
email: biuro@rhsport.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS

Firma powstała w 2002 r zainspirowana prowadzeniem działalności turystyczno – rekreacyjnej w austriackich ośrodkach sportowych.
Ideą która nam towarzyszy jest kompleksowe obsługiwanie narciarzy bezpośrednio przy stoku. 

Początkowa działalność firmy ograniczała się do sprzedaży specjalistycznej odzieży sportowej, akcesoriów i sprzętu narciarskiego.

W 2003 r. rozszerzyliśmy swoją ofertę o wypożyczalnię nart marek BLIZZARD, K2, SALOMON, ATOMIC, ROSSIGNOLL. Równocześnie uruchomiliśmy kompleksowy serwis narciarski firmy RAICHMANN który obejmuje pełną regenerację i lifting nart.

Jako jedni z nielicznych na terenie regionu prowadzimy już od 5-ciu lat narciarskie centra testowe które pozwalają dokładnie dostosować - dobrać narty do poziomu umiejętności i doświadczenia narciarza. Co roku podnosimy swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach – uczestniczymy również w corocznych testach narciarskich w Maso Corto.

W roku 2004 powstaje pomysł kompleksowej obsługi turystów latem i zimą – otwieramy Sklepiki TURYSTYCZNE gdzie turysta może zakupić wszystko co jest mu niezbędne do miłego spędzania urlopu w górach

 

Lata 2005 do 2007 to zdobywanie wiedzy na temat – co turysta jeszcze potrzebuje oprócz ; gór, nart, basenów, wędrówek..itd. Latem 2008 jako pierwsi w Polsce wspólnie we

współpracy z Ośrodkiem Narciarskim „Kotelnica” w Białce Tatrzańskiej otwieramy tzw. program letni dla turystów – mający na celu umożliwienie jazdy latem na wyciągu narciarskim – nie tylko na nartach…oprócz tego organizujemy wyprawy w teren samochodami terenowymi, motorami crossowymi, qadami, połączonymi z paint ball-em…

…co przyniosą dalsze lata ? zobaczymy – pomysłów mamy setki…

Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwala codziennie zaspakajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

NASZE PUNKTY:

Sklepy i wypożyczalnie:

Białka Tatrzańska
(w budynku Karczmy KOTELNICA
przy dolnej stacji kolei 3-os)
ul. Środkowa 181B
tel. +48 666 317 212
godziny otwarcia:
od 9:00 do 22:00 (sezon zimowy)
 od 9:00 do 18:00 (sezon letni)

Białka Tatrzańska Ośrodek Narciarski Kotelnica
(przy dolnej stacji kolei 3 osobowej)
tel./fax: 018 26 545 80
Mobil: 0502 564 102
godziny otwarcia 9:00 - 21:00

Białka Tatrzańska ul. Środkowa 160
tel.: +48 664 559 370
godziny otwarcia 9:00 - 20:00

Bukowina Tatrzańska Ośrodek Narciarski RUSIŃSKI
tel.: +4818 533 00 00 
godziny otwarcia 9:00 - 22:00 (sezon zimowy)

Stasikówka – przy wyciągu narciarskim Stasikówka
godziny otwarcia 9:00 - 21:00

 

GALERIA ZDJĘĆ

Centrum Narciarstwa i Sportu “rhSPORT” Centrum Narciarstwa i Sportu “rhSPORT” Centrum Narciarstwa i Sportu “rhSPORT” Centrum Narciarstwa i Sportu “rhSPORT” Centrum Narciarstwa i Sportu “rhSPORT” Centrum Narciarstwa i Sportu “rhSPORT” Centrum Narciarstwa i Sportu “rhSPORT” Centrum Narciarstwa i Sportu “rhSPORT” Centrum Narciarstwa i Sportu “rhSPORT” Centrum Narciarstwa i Sportu “rhSPORT” Centrum Narciarstwa i Sportu “rhSPORT” Centrum Narciarstwa i Sportu “rhSPORT”

LOKALIZACJA

Janusz Haniaczyk - Usługi Turystyczne

Janusz Haniaczyk
Adres: Bukowina Tatrzańska
telefon: 601 95 34 01
www: przewodniktatrzanski.w.interia.pl
email: przewodniktatrzanski@interia.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS

Janusz Haniaczyk: Instruktor PZN - SITN nr. uprawnień 6043 oraz międzynarodowy Instruktor IVSI nr. uprawnień 688 (INTERNATIONALER VERBAND DER SKI-INSTRUKTOREN e.V IVSI), Przodownik Turystyki Narciarskiej PTTK nr. 1531/02.

NARTY: W zimie pracuję jako Instruktor Narciarstwa. Zajmuję się organizacją i prowadzeniem obozów narciarskich oraz udzielam indywidualnych lekcji. Nauczam narciarstwa tradycyjnego jak i nowoczesnej jazdy carvingowej dla wszystkich poziomów zaawansowania. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do szkoły narciarskiej Skiserpent.
Turystyka narciarska: (skituring, skialpinizm, narciarstwo wysokogórskie). Jeżeli masz już dość zatłoczonych tras narciarskich, kolejek do wyciągu, tłumów w barach, głośnej muzyki, kłótni przy kasach biletowych itp. a spędzanie wolnego czasu nie wyobrażasz sobie bez gór i nart to mam propozycję idealną dla Ciebie . Prowadzę kompleksowe szkolenia dla początkujących oraz organizuję wycieczki i obozy skiturowe.

ROWERY: Rowery górskie stwarzają nieograniczone możliwości poruszania się w górach, dlatego od paru lat obserwuje się wzrost osób jeżdżących na rowerach górskich. Na rowerze MTB staramy się jeździć po terenie a drogi asfaltowe służą nam do dojechania w rejon interesującego terenu lub do zamknięcia pętli. Góry, które nie mają charakteru wysokogórskiego lepiej poznawać przy pomocy roweru. Dla kolarstwa górskiego trasę można znaleźć w dowolnym kierunku z danego punktu. W okolicy Tatr, Pienin i Podtatrza jest niezliczona ilość kilometrów tras rowerowych zarówno po drogach asfaltowych jak i po terenie.  Oferuję pomoc w przygotowaniu i przewodnictwo w trakcie wypraw rowerowych na sprawdzonych trasach o róźnych poziomach trudności.

PRZEWODNIK TATRZAŃSKI:  Wędrówki górskie "od schroniska do schroniska", przejścia przez przełęcze Tatr Wysokich i Zachodnich, wejścia szczytowe Tatr, Niżnych Tatr, Wielkiej i Małej Fatry, Pienin, Słowacki Raj ...
Wspinaczka: Wejścia na najwyższe szczyty Tatr np. Lodowy Szczyt, trasami nie znakowanymi. Drogi prowadzone są eksponowanymi formacjami skalnymi w grupach 2 - 3 osobowymi. W trudnych miejscach klienci są asekurowani. W zależności od życzeń i możliwości klientów pokonywane są drogi o różnym stopniu trudności np. Grań Kościelców, Płyta Lerskiego, Żebra Granatów, pd. Filar Koziego Wierchu. Chętnych zapoznaję z podstawami wspinaczki skalnej i jaskiniowej oraz technik robót wysokościowych.

GALERIA ZDJĘĆ

Janusz Haniaczyk Janusz Haniaczyk Janusz Haniaczyk Janusz Haniaczyk Janusz Haniaczyk Janusz Haniaczyk Janusz Haniaczyk Janusz Haniaczyk Janusz Haniaczyk Janusz Haniaczyk Janusz Haniaczyk Janusz Haniaczyk

Terma Bania” Białka Tatrzańska - Baseny

Terma Bania” Białka Tatrzańska
Adres: ul. Środkowa 181, 34-405, Białka Tatrzańska
telefon: 18 265 41 63
www: www.termabania.pl
email: info@termabania.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS

Terma Bania to nowoczesny obiekt powstający w Białce Tatrzańskiej. Otwarcie planowane jest na początek lipca 2011 roku.

Położony w atrakcyjnym rejonie Podhala kompleks będzie obejmował baseny termalne, funkcje aquaparkowe, saunarium oraz ośrodek SPA. Unikatowe, zaawansowane technologicznie rozwiązania gwarantować będą użytkownikom wysoki komfort, wartościowy wypoczynek oraz możliwość aktywnej rozrywki.

Terma Bania to unikatowa fuzja nowoczesności, natury i tradycji. Szeroka oferta proponowana przyszłym gościom daje możliwość relaksu w bezpośrednim kontakcie z tatrzańską przyrodą, korzystania z prozdrowotnych właściwości wód termalnych oraz rozbudowanej bazy rozrywkowej.

Obiekt swoim charakterem nawiązuje do regionalnej tradycji. Zarówno poprzez intrygujące rozwiązania wizualne, jak i regionalną kuchnię proponowaną w punktach gastronomicznych.

Góralski folklor skonfrontowany zostanie z nowoczesnością – zastosowanymi technologiami, rozwiązaniami architektonicznymi oraz luksusowymi formami wypoczynku odpowiadającymi światowym standardom.

Ta wyjątkowa inwestycja oparta o krajowy, prywatny kapitał to także ogromna szansa dla Białki Tatrzańskiej, przede wszystkim pod kątem zintensyfikowania jej znaczenia na turystycznej mapie Podhala. To bowiem doskonałe uzupełnienie istniejącej bazy rekreacyjnej, do tej pory atrakcyjnej przede wszystkim dla fascynatów sportów zimowych.

GALERIA ZDJĘĆ

Terma Bania” Białka Tatrzańska Terma Bania” Białka Tatrzańska Terma Bania” Białka Tatrzańska Terma Bania” Białka Tatrzańska Terma Bania” Białka Tatrzańska Terma Bania” Białka Tatrzańska Terma Bania” Białka Tatrzańska Terma Bania” Białka Tatrzańska Terma Bania” Białka Tatrzańska Terma Bania” Białka Tatrzańska Terma Bania” Białka Tatrzańska Terma Bania” Białka Tatrzańska

LOKALIZACJA

Klub Sportowy i Stadion “Watra” - Kluby Sportowe

Klub Sportowy i Stadion “Watra”
Adres: ul. Białka Środkowa 151, 34-405, Białka Tatrzańska
telefon: 601 067 331
www: www.watra.bialka.net
email: watra@bialka.net

SZCZEGÓŁOWY OPIS

Pełny opis klubu tutaj

LOKALIZACJA

Baseny Termalne “Terma Bukowina” - Baseny

Baseny Termalne “Terma Bukowina”
Adres: ul. Sportowa 22, Bukowina Tatrzańska
telefon: +48 18 20 200 70
www: www.termabukowina.pl
email: biuro@termabukowina.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS

  Właścicielem obiektu "Terma Bukowina Tatrzańska" jest Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne Sp. z o. o., zawiązana w 2002 roku przez mieszkańców Bukowiny Tatrzańskiej. Obiekt powstał wyłącznie z kapitału właścicieli spółki oraz był współfinansowany przez konsorcjum Banku Polskiej Spółdzielczości SA i Zrzeszonych Banków Spółdzielczych.

Termy bukowiańskie są centrum rozrywki dla całej rodziny, ośrodkiem uzdrowiskowym i rehabi­litacyjnym. Działka, którą przeznaczono pod inwestycję, ma powierzchnię 4 ha i umiejscowiona jest w zacisznej okolicy otoczonej lasami, z pięknym widokiem na góry. Obiekty termalne obejmą 12 basenów. Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 28-36°C. Przewidziano również szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży, między innymi zjeżdżalnię oraz specjalne pływalnie dla najmłodszych. Na terenie Term bukowiańskich dostępne jest również 8 saun m.in. rzymska, fińska, góralska, kwiatowa, na podczerwień. SPA i rehabilitacja zostanie uruchomiona w późniejszym terminie. Restauracja oferuje specjały kuchni regionalnej i nie tylko. Przed obiektem jest parking dla 200 samochodów osobowych i 10 autobusów. Termy znajdują się w odległości 15 km od Zakopanego i 20 km od Nowego Targu.

Historia powstania kompleksu wodnego Terma Bukowina Tatrzańska

Pomysł stworzenia w Bukowinie Tatrzańskiej jednego z najnowocześniejszych w Europie kompleksów wodnych zrodził się na początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy wykonany w okolicach Klina odwiert umożliwił dostęp do bogatych zasobów wód geotermalnych. W 2001 r. zawiązała się spółka, która podjęła kroki w kierunku ich wykorzystania. Przed przystąpieniem do działania dokładnie przeanalizowano obiekty geotermalne istniejące na terenie Europy. Projekty branżowe i wykonawstwo powierzono renomowanym firmom polskim, niemieckim i austriackim. Terma Bukowina Tatrzańska stanie zatem w szeregu najlepszych europejskich ośrodków tego typu.

Góralskie Łospary,


Jest to niezwykłe miejsce, które będą mogli Państwo odwiedzić będąc naszymi gośćmi. Nowoczesny kompleks saunowy oferuje m.in. 8 kabin różnego rodzaju i nie tylko... 
W ciszy i spokoju, z dala od gwaru i tłumu – jest to strefa w której można zrelaksować się i naładować akumulatory podczas wymarzonego urlopu. Oto atrakcje z których będą mogli Państwo korzystać odwiedzając to magiczne miejsce którym są Góralskie Łospary:
Sauny Fińskie, Łaźnie Parowe, Kabina na podczerwień, Lakonium, Strefa schładzania, Strefa wypoczynku, Kosmetyki, Rytuały zapachowe

Przy obiekcie znajdują się także:

 • Hotel Bukovina
 • Bukovina Club Spa & Wellness
 • Restauracja "Morskie Oko"
 • Restauracja "Zbójecki Łygotnik"
 • Bukovina Club Bar
 • Avtiv Bar
 • Jazz Club z muzyką na żywo
 • Dyskoteka
 • Kręgielnia
 • Bilard
 • Club Malucha
 • Vacu Fitness
 • Turbo Sonic
 • Letnia gastronomia 

GALERIA ZDJĘĆ

Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina”

LOKALIZACJA

Stacja Narciarska “Koziniec” - Wyciągi i Koleje

Stacja Narciarska “Koziniec”
Adres: ul Nadwodnia, Czarna Góra
telefon: 601 238 859
www: www.koziniec-ski.pl
email: info@koziniec-ski.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS

[KAMERA ONLINE]

Ośrodek Narciarski Koziniec - Czarna Góra ulokowany jest w miejscowości Czarna Góra w sąsiedztwie Białki Tatrzańskiej, Bukowiny i Zakopanego .Czteroosobowa kolejka linowa wywiezie w przeciągu godziny 2400 amatorów białego szaleństwa. Nasza karczma zapewni Państwu rozkosz dla podniebienia, a widokowy taras ukoi wszystkie troski. Przygotowaliśmy również Kubusiowe Przedszkole dla naszych najmniejszych pociech, do którego możecie Państwo oddać swoje maluchy na kilka godzinek. Zajmą się nimi wykwalifikowani instruktorzy, którzy pomogą postawić pierwsze kroki na nartach. Miłośnikom aktywnego wypoczynku oferujemy panoramiczną trasę biegową o długości około 4 km, a dla miłośników freestyle przygotowaliśmy bez wątpienia najlepszy snowpark w Polsce, Tylko u nas znajdziecie Państwo atrakcje dla całej rodziny, zrelaksujecie się i odpoczniecie w gronie najbliższych do czego:

Zarząd Spółki i mieszkańcy serdecznie zapraszają !!!!!

Wyciąg narciarski Koziniec pozwala cieszyć się atrakcjami czterech tras i snowparku:

- o długości 900 metrów ( czerwona )
- o długości 1000 metrów. ( niebieska )
- o długości 300 metrów ( zielona )
- i dla naszych milusiński specjalne Narciarskie Kubusiowe Przedszkole.

Wyciąg jest czynny 7 dni w tygodniu, w sezonie zimowym, w godzinach od 9.00 do 22.00

Kamera KOZINIEC-SKI"

LOKALIZACJA

Wyciąg Narciarski “Ufo” - Wyciągi i Koleje

Wyciąg Narciarski “Ufo”
Adres: ul. Wierch Olczański , Bukowina Tatrzańska
telefon: Tel: 18 20 77 538 Kom: 601 504 288
www: www.ufo-ski.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS

 Witamy na stronie wyciągu narciarskiego UFO

Zapraszamy serdecznie na stok położony na północno-wschodnim zboczu Wierchu Olczańskiego z przepiękną panoramą na całą Bukowinę Tatrzańską.

Oferujemy wyśmienitą jazdę dla całej rodziny na naśnieżanym, ratrakowanym i sztucznie oświetlonym wyciągu talerzykowym długości 400m i przepustowości ok 700 os/h o stopniu trudności dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Naszymi dodatkowymi atutami są parking (również dla autokarów), zaplecze gastronomiczne, nauka jazdy, dobrze wyposażona wypożyczalnia czy nagłośnienie na całej długości stoku.

Zapraszamy codziennie od godziny 9:00 do 22:00

TARYFY OBOWIĄZUJĄCE W PRZEJAZDACH JEDNORAZOWYCH

 

wyciąg ilość punktów
krzesełko (Turnia)
35
orczyki (UFO, Mały Kasprowy, Zwyrtlik, Skałka)
25

 

Jeden punkt kosztuje 10 groszy, kaucja za kartę wynosi 10  zł.

 

 

CENNIK KART TERMINOWYCH

(wspólny system: Ufo, Mały Kasprowy, Turnia, Skałka, Zwyrtlik)

Okers ważności
Sezon Poza sezonem
1 godzina
35,-
30,-
3 godziny
45,- 40,-
4 godziny
55,- 50,-
5 godzin
65,- 55,-
6 godzin 70,- 60,-
5 godzin po 16.00 - maks. do 22.00
45,- 40,-
1 dzień 85,- 80,-
2 dni 150,- 120,-
3 dni 210,- 160,-
4 dni 265,- 200,-
5 dni
305,-
240,-
6 dni
355,- 300,-
7 dni
400,- 350,-


SEZON: 26 grudnia - 28 luty


 

 

ULGI I ZNIŻKI (dotyczy jedynie kart terminowych):

 

 1. Dzieci do 120 cm wzrostu - dowolny czas za 5 zł. Oferta ważna w przypadku zakupu łącznie z kartą na taki sam okres dla osoby dorosłej.
 2. Dzieci do 10 lat: -10% po okazaniu dokumentu stwierdzającego wiek.
 3. Seniorzy: -10% po okazaniu dokumentu stwierdzającego wiek: kobiety - 60+,   mężczyźni - 65+.
 4. Grupy zorganizowane powyżej 20 osób: -10%. Opiekun grupy: 5 zł.

 

 

 

Regulamin korzystania z kart magnetycznych.

 


1.    Zakup karty jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
2.    Karta magnetyczna jest ważna przez jeden, bieżący sezon zimowy.
3.    Kaucja za kartę wynosi 10 zł.
4.    Karty uszkodzone w sposób widoczny nie podlegają zwrotom ani   reklamacji.
5.    Do wyboru klientów w sprzedaży są karty punktowe, czasowe oraz terminowe.
6.    Każdy zakup musi być dobrze przemyślany, ponieważ wykupione uprawnienia nie podlegają wymianie ani zwrotom.
7.    Należność za niewykorzystane karty czasowe zwracana jest tylko w przypadku przestoju wszystkich wyciągów powyżej jednej godziny proporcjonalnie do niewykorzystanego czasu.
8.    Z karty czasowej lub terminowej może korzystać tylko i wyłącznie jedna osoba.
9.    Ilość przejazdów na karcie czasowej/terminowej jest nieograniczona.
10.    Klient zobowiązany jest okazywać kartę na każde żądanie obsługi.
11.    Przez bramkę, przy wykonywaniu jednego otwarcia, może przejść tylko jedna osoba.
12.    Należy uważać, aby podwójnie nie skasować karty, dlatego nie trzymamy jej za długo przy czytniku oraz nie machamy nią.
13.    Promocje/rabaty nie sumują się ze sobą.
14.    Po sezonie godziny otwarcia poszczególnych wyciągów mogą być zależne od frekwencji klientów.
15.    Jeśli karta została zgubiona, lub znajduje się w stanie uniemożliwiającym stwierdzenie jej ważności, klient powinien wykupić nową kartę.
16. Nieprzestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, w szczególności używanie karty ulgowej przez osobę nieupoważnioną, korzystanie kilku osób z jednej karty czasowej lub terminowej skutkuje utratą posiadanych na karcie uprawnień.Dziękujemy za zrozumienie i życzymy przyjemnej jazdy. 
KAMERA ONLINE

 

 

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

Wyciąg Narciarski “Ufo” Wyciąg Narciarski “Ufo” Wyciąg Narciarski “Ufo” Wyciąg Narciarski “Ufo” Wyciąg Narciarski “Ufo” Wyciąg Narciarski “Ufo” Wyciąg Narciarski “Ufo” Wyciąg Narciarski “Ufo”

LOKALIZACJA

Stacja Narciarska “Jurgów” - Wyciągi i Koleje

Stacja Narciarska “Jurgów”
Adres: Jurgów 5, 34-532, Jurgów
telefon: 18 20 82102
www: www.hawran.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS

Jesteśmy młodą stacją narciarską. Nasz pierwszy wyciąg narciarski ruszył w 2007 roku. Aktualnie nasza stacja narciarska składa się z dwóch wyciągów orczykowych oraz wyciągu krzesełkowego. Narciarzom oferujemy już ponad 4 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Narciarz o każdych umiejętnościach znajdzie u nas swój kawałek góry. Nasza stacja ciągle się rozwija. W roku 2010 rozpoczęliśmy budowę karczmy przy dolnej stacji wyciągu orczykowego. W planach na kolejne lata mamy kolejne inwestycje, które mamy nadzieję uczynią naszą stację narciarską jeszcze bardziej atrakcyjną.

cennik w zł (aktualizacja 20.02.2011)


Poza sezonem

Sezon
karta ulg. nor. ulg. nor.
9:00-14:00 55 50 60 55
9:00-16:00 65 55 75 65
13:00-18:00 45 40 50 45
16:00-22:00 40 35 45 40
9:00:22:00 80 70 90 80
2 dni 120 105 140 120
3 dni 170 145 190 170
4 dni 210 180 240 210
5 dni 250 215 285 250
6 dni 290 250 325 290
7 dni 320 270 360 320
3 godz. 65 60 70 65
5 godz. 45 40 45 40
Przejazdy jednorazowe 1pkt - 0,10 zł
wyciąg orczykowy 30 pkt
wyciąg orczykowy mały 20 pkt
kolej krzesełkowa 50 pkt

Wyciągi czynne codziennie w godzinach od 9:00 do 22:00. Sezon trwa od 18 grudnia 2010 do 06 marca 2011. Karty ulgowe (tylko na przejazdy na kartach terminowych) dla dzieci do lat 12 i seniorów powyżej 60 roku

 

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

Stacja Narciarska “Jurgów” Stacja Narciarska “Jurgów” Stacja Narciarska “Jurgów” Stacja Narciarska “Jurgów” Stacja Narciarska “Jurgów” Stacja Narciarska “Jurgów”

LOKALIZACJA

Kotelnica Białczańska - Wyciągi i Koleje

Kotelnica Białczańska
Adres: ul.Środkowa 181b, 34-405, Białka Tatrzańska
telefon: 018 26 541 33 faks. 018 26 547 06
www: www.bialkatatrzanska.pl
email: kotelnica@bialkatatrzanska.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS

 

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o. to nowa inwestycja uruchomiona i działająca od 8 grudnia 2001 r. Ośrodek dysponuje wyciągami:

 • kolej linowa 4 os. o długości 540m i różnicy wzniesień 150m, przepustowość wyciągu ok. 2300 osób/h, czas wyjazdu 3,0 min.
 • kolej linowa 6 os. o długości 1350m i różnicy wzniesień 200m, przepustowość wyciągu ok. 3000 osób/h, czas wyjazdu 4,5 min.
 • kolej linowa 3 os. o dł. 1380m i różnicy wzniesień 210m, przepustowość wyciągu, ok. 1200 osób/h, prędkość jazdy, ok. 2m/s
 • kolej linowa 4 os. o dł. 800m i różnicy wzniesień 170m, przepustowość wyciągu, ok. 2000 osób/h, prędkość jazdy, ok. 2,5m/s
 • talerzykowy o dł. 300 m i róznicy wzniesień 60 m, przepustowości 800 osób /h, obok znajduje się profesjonalny snow park.
 • 2 wyciągi narciarskie orczykowe o dł. 690m każdy i różnicy wzniesień 155m, przepustowość wyciągów to 2 x 1000 osób/h, prędkość jazdy, ok. 3,2m/s

Nartostrady zostały tak wytyczone aby mogli korzystać z nich narciarze i snowboardziści posiadający różne umiejętności jazdy. Do dyspozycji 4 trasy narciarskie:

 • wzdłuż i pod koleją linową, dł. 1400m
 • 3 trasy prowadzące do wyciągów orczykowych, pierwsza z nich obok wyciągów trudna, posiadająca homologacje FIS,dwie pozostałe łagodne
 • nartostrada prowadząca do ośrodka narciarskiego "Bania"

 

 

 

LOKALIZACJA

Centrum Narciarskie “Rusiń-ski” - Wyciągi i Koleje

Centrum Narciarskie “Rusiń-ski”
Adres: ul. Wierch Rusiński, 34-530, Bukowina Tatrzańska
telefon: 604 102 402
www: www.rusin-ski.pl
email: promocja@rusin-ski.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS

[KAMERA ONLINE]

Stacja Narciarska na Wierchu Rusińskim w Bukowinie Tatrzańskiej oferuje narciarzom doskonałe warunki do uprawiania białego szaleństwa.

W tym sezonie do Państwa dyspozycji oddaliśmy czteroosobową kolej krzesełkową o dł. prawie 1km oraz dwa wyciągi narciarskie - talerzykowe. Kolejne etapy inwestycji przewidują budowę kolejnych wyciągów krzesełkowych oraz wyciągów szkoleniowych. Stok jest doskonale utrzymany - sztucznie śnieżony, oświetlony i ratrakowany. Stoki narciarskie położone są na północnych zboczach, przez co śnieg utrzymuje się tutaj do późnej wiosny, a dobre warunki śniegowe panują tutaj od rana do wieczora. Trasa narciarska ma długość 700 metrów, ale co najważniejsze szerokość ok. 150 metrów co powoduje że narciarze mają zapewnione bezpieczeństwo na stoku, a jednocześnie sprzyja to uprawianiu narciarstwa "carvingowego".

Trasy na Wierchu Rusińskim są łatwe (kolor niebieski) co sprzyja narciarstwu rodzinnemu. Wyciąg szkoleniowy dla początkujących jest oddzielony od głównej trasy, co zwiększa jeszcze bezpieczeństwo uczących się jeździć na nartach.

Bukowina Tatrzańska
to miejsce gdzie na narty może przyjechać cała rodzina, ze stacji rozciąga się wspaniały widok na Tatry. Zakopane oddalone jest zaledwie o 17 km, więc góry są na wyciągnięcie ręki.

Na miejscu znajduje się wysokiej klasy serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz sklep, w którym mogą Państwo zaopatrzyć się w sprzęt oraz odzież sportową.

 Na terenie Stacji znajduje się Szkoła Narciarska Ptak - SkiTeam, która prowadzi szkolenia z zakresu doskonalenia umiejętności jazdy na nartach zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy.
Doskonale wykwalifikowani instruktorzy zapewnią Państwu maksimum bezpieczeństwa i komfortu podczas pierwszych godzin nauki jazdy na nartach oraz pozwolą odkryć tajniki tego pięknego sportu.

Zapraszamy!

 

 

Kamera na Stacji Narciarskiej "RUSIŃSKI"


GALERIA ZDJĘĆ

Centrum Narciarskie “Rusiń-ski” Centrum Narciarskie “Rusiń-ski” Centrum Narciarskie “Rusiń-ski” Centrum Narciarskie “Rusiń-ski” Centrum Narciarskie “Rusiń-ski” Centrum Narciarskie “Rusiń-ski” Centrum Narciarskie “Rusiń-ski” Centrum Narciarskie “Rusiń-ski” Centrum Narciarskie “Rusiń-ski” Centrum Narciarskie “Rusiń-ski” Centrum Narciarskie “Rusiń-ski” Centrum Narciarskie “Rusiń-ski”

LOKALIZACJA

Stacja Narciarska “Grapa-Litwinka” - Wyciągi i Koleje

Stacja Narciarska “Grapa-Litwinka”
Adres: Zagóra 155, 34-532, Czarna Góra
telefon: 667 922 299
www: www.litwinka-grapa.pl
email: biuro.grapa@op.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS

[1][2]

Oddajemy do Waszej dyspozycji krzesełko 4 osobowe o przepustowości 2400 os/h. Wjedziecie nim na górę w ciągu kilku minut. W tej podróży w pogodne dni towarzyszyć Wam będą wspaniałe widoki Tatr, a wieczorami zapierające dech zachody Słońca znikającego za Babią Górą. Przy naszej stacji znajdują sie:

 • dwa parkingi. Mały (na 50 samochodów) mieszczący się przy stacji górnej - ten parking polecany klientom z pojazdami o napędzie na 4 koła
 • wyciąg orczykowy przeznaczony dla dzieci i początkujących, tzw "Ośla Łączka" 
 • wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska
 • stacja dysponuje niezbędnym sprzetem (tyczki, pomiar czasu) potrzebnym do organizacji zawodów, konkursów itp.
 • dwa lokale gastronomiczne

Stacja czynna od 9:00 - 21:00

fot: Karol Pałka

KAMERA STATYCZNA na Stacji Narciarskiej "Litwinka - Grapa"

KAMERA STATYCZNA na wyciągu Stacji Narciarskiej "Litwinka - Grapa"

GALERIA ZDJĘĆ

Stacja Narciarska “Grapa-Litwinka” Stacja Narciarska “Grapa-Litwinka” Stacja Narciarska “Grapa-Litwinka” Stacja Narciarska “Grapa-Litwinka” Stacja Narciarska “Grapa-Litwinka” Stacja Narciarska “Grapa-Litwinka” Stacja Narciarska “Grapa-Litwinka” Stacja Narciarska “Grapa-Litwinka” Stacja Narciarska “Grapa-Litwinka” Stacja Narciarska “Grapa-Litwinka” Stacja Narciarska “Grapa-Litwinka” Stacja Narciarska “Grapa-Litwinka”

LOKALIZACJA

Piątek (11-21)temp: 0 °Copady: 0.1 mm

zobacz prognozę na cały tydzień »
Mapa okolic
Wpisz swój email:

galeria zdjęć Trasy rowerowe Trasy narciarskie Rozkład jazdy