Rekreacja i sport:

Miejscowość:
Typ obiektu:
Wyciągi i Koleje
Baseny
Wypożyczalnie
Nauka Jazdy i Pływania
Usługi Turystyczne
Konie i Kuligi
Zdrowie i Uroda
Obiekty Kultury i Zabytki
Obiekty Sakralne
Kluby Sportowe
Inne
Inne:
tylko z lokalizacją na mapie
70 Tour de Pologne

Chcę dodać obiekt Chcę dodać informację do serwisu Panoramy Bukowiny Tatrzańskiej i okolic
Panoramy Bukowiny Tatrzańskiej
letnia zimowa

Baseny Termalne “Terma Bukowina” - Baseny

Baseny Termalne “Terma Bukowina”
Adres: ul. Sportowa 22, Bukowina Tatrzańska
telefon: +48 18 20 200 70
www: www.termabukowina.pl
email: biuro@termabukowina.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS

  Właścicielem obiektu "Terma Bukowina Tatrzańska" jest Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne Sp. z o. o., zawiązana w 2002 roku przez mieszkańców Bukowiny Tatrzańskiej. Obiekt powstał wyłącznie z kapitału właścicieli spółki oraz był współfinansowany przez konsorcjum Banku Polskiej Spółdzielczości SA i Zrzeszonych Banków Spółdzielczych.

Termy bukowiańskie są centrum rozrywki dla całej rodziny, ośrodkiem uzdrowiskowym i rehabi­litacyjnym. Działka, którą przeznaczono pod inwestycję, ma powierzchnię 4 ha i umiejscowiona jest w zacisznej okolicy otoczonej lasami, z pięknym widokiem na góry. Obiekty termalne obejmą 12 basenów. Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 28-36°C. Przewidziano również szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży, między innymi zjeżdżalnię oraz specjalne pływalnie dla najmłodszych. Na terenie Term bukowiańskich dostępne jest również 8 saun m.in. rzymska, fińska, góralska, kwiatowa, na podczerwień. SPA i rehabilitacja zostanie uruchomiona w późniejszym terminie. Restauracja oferuje specjały kuchni regionalnej i nie tylko. Przed obiektem jest parking dla 200 samochodów osobowych i 10 autobusów. Termy znajdują się w odległości 15 km od Zakopanego i 20 km od Nowego Targu.

Historia powstania kompleksu wodnego Terma Bukowina Tatrzańska

Pomysł stworzenia w Bukowinie Tatrzańskiej jednego z najnowocześniejszych w Europie kompleksów wodnych zrodził się na początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy wykonany w okolicach Klina odwiert umożliwił dostęp do bogatych zasobów wód geotermalnych. W 2001 r. zawiązała się spółka, która podjęła kroki w kierunku ich wykorzystania. Przed przystąpieniem do działania dokładnie przeanalizowano obiekty geotermalne istniejące na terenie Europy. Projekty branżowe i wykonawstwo powierzono renomowanym firmom polskim, niemieckim i austriackim. Terma Bukowina Tatrzańska stanie zatem w szeregu najlepszych europejskich ośrodków tego typu.

Góralskie Łospary,


Jest to niezwykłe miejsce, które będą mogli Państwo odwiedzić będąc naszymi gośćmi. Nowoczesny kompleks saunowy oferuje m.in. 8 kabin różnego rodzaju i nie tylko... 
W ciszy i spokoju, z dala od gwaru i tłumu – jest to strefa w której można zrelaksować się i naładować akumulatory podczas wymarzonego urlopu. Oto atrakcje z których będą mogli Państwo korzystać odwiedzając to magiczne miejsce którym są Góralskie Łospary:
Sauny Fińskie, Łaźnie Parowe, Kabina na podczerwień, Lakonium, Strefa schładzania, Strefa wypoczynku, Kosmetyki, Rytuały zapachowe

Przy obiekcie znajdują się także:

 • Hotel Bukovina
 • Bukovina Club Spa & Wellness
 • Restauracja "Morskie Oko"
 • Restauracja "Zbójecki Łygotnik"
 • Bukovina Club Bar
 • Avtiv Bar
 • Jazz Club z muzyką na żywo
 • Dyskoteka
 • Kręgielnia
 • Bilard
 • Club Malucha
 • Vacu Fitness
 • Turbo Sonic
 • Letnia gastronomia 

GALERIA ZDJĘĆ

Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina” Baseny Termalne “Terma Bukowina”

LOKALIZACJA

Niedziela (11-23)temp: 1 °Copady: 0 mm

zobacz prognozę na cały tydzień »
Mapa okolic
Wpisz swój email:

galeria zdjęć Trasy rowerowe Trasy narciarskie Rozkład jazdy